Stínící úplet zelený - výška 200 cm, role 25 m, 70% zneprůhlednění

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Stínící úplet - výška 200 cm role 25 m barva - zelená
| Kategorie: | Stínící úplety zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068446980 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 5 kg |
| pouziti: | zahrada |
| typ-zastineni: | stínící úplet |
| vlastnost: | 70% zneprůhlednění |
| vyska: | 200 cm |
| znepruhledneni: | 70% |
