
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Bambus je přírodní materiál určen pro zvýšení vašeho soukromí. Dále je pak vhodný jako ochrana proti hluku, prachu, větru. Bambus je vysušen a provázán vázacím drátem, čímž dochází ke zpevnění a lze bambus použít jako zastínění na plot. Štípaný bambus je možné natírat i lakovat. Je odolnější a pevnější než rákosová rohož. Životnost: 4 až 7 let.
| Kategorie: | Štípaný bambus |
|---|---|
| EAN: | 8595068453032 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | přírodní |
| delka: | 5 m |
| hmotnost: | 7,5 kg |
| pouziti: | zahrada |
| typ-zastineni: | štípaný bambus |
| vlastnost: | 95% zneprůhlednění oplocení |
| vyska: | 100 cm |
| znepruhledneni: | 95% |
