Svařovaný panel PILOFOR® CLASSIC poplastovaný (Zn + PVC) 2500 × 1030 mm - výška 103 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel poplastovaný (Zn + PVC) velikost ok 50 × 200 mm provedení s prolisem průměr drátu 5 mm výška 103 cm barva - zelený
| Kategorie: | Plotové panely 3D zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068447406 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 10 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| rozmer: | 2500 × 1030 mm |
| typ-plotoveho-panelu: | s prolisem |
| vyska: | 103 cm |
| znacka: | PILOFOR® CLASSIC |
