Svařovaný panel PILOFOR® CLASSIC poplastovaný (Zn + PVC) 2500 × 1230 mm - výška 123 cm, barva antracit (RAL 7016)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel poplastovaný (Zn + PVC) velikost ok 50 × 200 mm provedení s prolisem průměr drátu 5 mm výška 123 cm barva - RAL 7016
| Kategorie: | Plotové panely 3D antracitové |
|---|---|
| EAN: | 8595068406922 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| hmotnost: | 12,4 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| rozmer: | 2500 × 1230 mm |
| typ-plotoveho-panelu: | s prolisem |
| vypln: | svařovaná síť |
| vyska: | 123 cm |
| znacka: | PILOFOR® CLASSIC |
