Svařovaný panel PILOFOR® SUPER Fe 2500 × 1630 mm - výška 163 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 6 mm svislé 5 mm
| Kategorie: | Plotové panely 2D - FE |
|---|---|
| EAN: | 8595068401842 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Fe |
| hmotnost: | 21,4 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Fe |
| prumer-dratu: | 6 mm |
| rozmer: | 2500 × 1630 mm |
| typ-plotoveho-panelu: | plochý |
| vyska: | 163 cm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER |
