Svařovaný panel PILOFOR® SUPER poplastovaný (Zn + PVC) 2500 × 2230 mm - výška 223 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel poplastovaný (Zn + PVC) velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 6 mm svislé 5 mm výška 223 cm barva - zelený
| Kategorie: | Plotové panely 2D zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068455098 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 13,3 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 6 mm |
| rozmer: | 2500 × 2230 mm |
| typ-plotoveho-panelu: | plochý |
| vyska: | 223 cm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER |
