Svařovaný panel PILOFOR® SUPER pozinkovaný (Zn) 2500 × 2430 mm - výška 243 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel pozinkovaný (Zn) velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 6 mm svislé 5 mm výška 243 cm
| Kategorie: | Plotové panely 2D pozinkované |
|---|---|
| EAN: | 8595068447680 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| typ-plotoveho-panelu: | plochý |
| pouziti: | zahrada |
| rozmer: | 2500 × 2430 mm |
| vyska: | 243 cm |
| povrchova-uprava: | Zn |
| oko: | 50 × 200 mm |
| prumer-dratu: | 6 mm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER |
| hmotnost: | 29,2 kg |
