
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
TE × šroub 6,3 × 50 (samovrtný)
| Kategorie: | TEX šrouby |
|---|---|
| EAN: | 8595068422854 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | bez barvy |
| hmotnost: | 0,011 kg |
| pouziti: | podhrabová deska |
| prumer-dratu: | 2,20 mm |
| rozmer: | 6,3 × 50 mm |
| typ: | šroub |
