Umělý „živý plot“ - zneprůhlednění oplocení - stínění 95% - výška 100 cm, šíře 3 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
náhrada živého plotu balení obsahuje 3 bm 95% zneprůhlednění
| Kategorie: | Umělý živý plot |
|---|---|
| EAN: | 8595068412503 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 3 m |
| hmotnost: | 4 kg |
| pouziti: | zahrada |
| typ-zastineni: | umělý živý plot |
| vlastnost: | 95% zneprůhlednění |
| vyska: | 100 cm |
| znepruhledneni: | 95% |
