Uzlové pletivo STANDARD pozinkované (Zn) 2000/22/150 - výška 200 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Lesnické uzlové pletivo STANDARD |
|---|---|
| EAN: | 8595068408506 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 50.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 43,25 kg |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 1,4/2,0 mm |
| typ-pletiva: | lesnické |
| vlastnost: | vrstva zinkování 70 g/m˛ |
| vyska: | 200 cm |
| znacka: | STANDARD |
