Uzlové pletivo TITAN BOARFENCE pozinkované (Zn) 1000/9/150 Light - výška 100 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Lesnické uzlové pletivo TITAN |
|---|---|
| EAN: | 8595068454985 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 50.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 50 m |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 2 mm |
| typ-pletiva: | lesnické |
| vlastnost: | vrstva zinkování 240 g/m˛ |
| vyska: | 100 cm |
| znacka: | TITAN light |
