Vázací drát 1,4 mm poplastovaný - barva antracit (RAL 7016), délka 50m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vázací drát poplastovaný (Zn + PVC) - antracit
| Kategorie: | Vázací dráty poplastované |
|---|---|
| EAN: | 8595068451144 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 0,57 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 1,4 mm |
| typ-dratu: | vázací |
