Vázací drát Zn 1,2 mm pozinkovaný (Zn) v drátěném obalu - délka 100 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vázací drát pozinkovaný (Zn) v drátěném obalu
| Kategorie: | Vázací dráty pozinkované |
|---|---|
| EAN: | 8595068400845 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| baleni: | drátěný obal |
| barva: | Zn |
| delka: | 100 m |
| hmotnost: | 230 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 1,2 mm |
| typ-dratu: | vázací |
