Vzpěra IDEAL® poplastovaná (Zn + PVC) 3500/48, včetně spojovacího materiálu

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vzpěra pro plotový sloupek poplastovaná (Zn + PVC) rozměr 3500/48 barva - zelená včetně plastové koncovky a spojovacího materiálu
| Kategorie: | Vzpěry zelené, průměr 48 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068452110 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| baleni: | vč. plastové koncovky a spojovacího materiálu |
| barva: | zelená |
| delka: | 350 cm |
| hmotnost: | 5,7 kg |
| pouziti: | tenis |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer: | 48 mm |
| znacka: | IDEAL® |
