Vzpěra IDEAL® poplastovaná (Zn + PVC), 2500/38, včetně spojovacího materiálu, barva antracit (RAL 7016)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vzpěra pro plotový sloupek poplastovaná (Zn + PVC) rozměr 2500/38/1,25 barva - antracit
| Kategorie: | Vzpěry antracitové, průměr 38 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068450963 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 250 cm |
| hmotnost: | 2,7 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 38 mm |
| vyska-sloupku: | 1,25 mm |
| znacka: | IDEAL® |
