Vzpěra IDEAL® pozinkovaná (Zn) 1750/38, včetně spojovacího materiálu

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vzpěra pro plotový sloupek pozinkovaná (Zn) rozměr 1750/38/1,25
| Kategorie: | Vzpěry pozinkované, průměr 38 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068445891 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 175 cm |
| hmotnost: | 1,9 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | 38 mm |
| sila-steny: | 1,25 mm |
| znacka: | IDEAL® |
