Zahradní síť PILONET® HEAVY poplastovaná (Zn + PVC) - výška 200 cm, role 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
zahradní síť poplastovaná (Zn + PVC) velikost ok 50 × 50 mm průměr drátu 2,50 mm barva - zelená
| Kategorie: | Svařované pletivo PILONET® HEAVY zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068447208 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 48,2 kg |
| oko: | 50 × 50 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| typ-pletiva: | svařované |
| vyska: | 200 cm |
| znacka: | PILONET® HEAVY |
