Zahradní síť PILONET® LIGHT PLUS poplastovaná (Zn + PVC) - výška 100 cm, role 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
zahradní síť poplastovaná (Zn + PVC) velikost ok 75 × 100 mm průměr drátu 2,10 mm barva - zelená
| Kategorie: | Svařované pletivo PILONET® LIGHT PLUS zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068447062 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 11 kg |
| oko: | 75 × 100 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,1 mm |
| typ-pletiva: | svařované |
| vyska: | 100 cm |
| znacka: | PILONET® LIGHT PLUS |
