Zahradní síť PILONET® MIDDLE poplastovaná (Zn + PVC) - výška 100 cm, role 10 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
zahradní síť poplastovaná (Zn + PVC) velikost ok 50 × 100 mm průměr drátu 2,20 mm pro výšky 600-1500 mm barva - zelená
| Kategorie: | Svařované pletivo PILONET® MIDDLE zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068412343 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 10 m |
| hmotnost: | 5,4 kg |
| oko: | 50 × 100 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,2 mm |
| typ-pletiva: | svařované |
| vlastnost: | pro výšky 600 - 1500 mm |
| vyska: | 100 cm |
| znacka: | PILONET® MIDDLE |
