Zahradní síť PILONET® SUPER poplastovaná (Zn + PVC) - výška 150 cm, role 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
zahradní síť poplastovaná (Zn + PVC) velikost ok 50 × 50 mm průměr drátu 3,00 mm barva - zelená
| Kategorie: | Svařované pletivo PILONET® SUPER zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068447239 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 56,2 kg |
| oko: | 50 × 50 mm |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 3 mm |
| typ-pletiva: | svařované |
| vyska: | 150 cm |
| znacka: | PILONET® SUPER |
