
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
M 10 pozinkovaná (Zn) závitové tyče o délce 1m
| Kategorie: | Šrouby a závitové tyče |
|---|---|
| EAN: | 8595068401422 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | bez barvy |
| delka: | 1 m |
| hmotnost: | 0,6 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | M10 |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| typ: | závitová tyč |
