Žiletková spirála pozinkovaná (Zn), průměr 45 cm, optimální rozvinutá délka 8 - 10 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
silně zinkováno dokonalá ochrana objektu
| Kategorie: | Ostnaté a žiletkové dráty |
|---|---|
| EAN: | 8595068440902 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 8 - 10 m |
| hmotnost: | 2,5 kg |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | 450 mm |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| typ-dratu: | žiletkový |
