Zn patka k montáži sloupku na betonový základ - pro sloupky - profilu 100 × 100 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
platle pozinkovaná (Zn) k montáži sloupku na betonový základ pro sloupky profilu 100 × 100 mm
| Kategorie: | Montážní patky |
|---|---|
| EAN: | 8595068412930 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 2,73 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| rozmer: | 100 × 100 mm |
| typ: | patka |
