Zn patka k montáži sloupku na betonový základ pro sloupky profilu 60 × 40 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
platle k montáži sloupku na betonový základ pro sloupky profilu 60 × 40 mm Zn
| Kategorie: | Montážní patky |
|---|---|
| EAN: | 8595068421123 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | bez barvy |
| hmotnost: | 1,8 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 3,4 mm |
| rozmer: | 60 × 40 mm |
| typ: | patka |
