Zn patka k montáži sloupku na betonový základ - pro sloupky průměr 48 mm s - prolisem (sloupky PILCLIP)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
platle pozinkovaná (Zn) k montáži sloupku na betonový základ pro sloupky průměr 48 mm s prolisem (sloupky PILCLIP)
| Kategorie: | Montážní patky |
|---|---|
| EAN: | 8595068446706 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 0,94 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | 48 mm |
| prumer-dratu: | 3,4 mm |
| typ: | patka |
